środa, 16 października 2024

Miejsce Wielki Wełcz

Kategoria Imprezy sportowe

Organizator Gmina Grudziądz

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie sportowe – III Bieg Ogniomistrza, który odbędzie się 26 października 2024 roku w malowniczej miejscowości Wielki Wełcz. To doskonała okazja, aby połączyć miłość do biegania z pięknem przyrody i atmosferą sportowej rywalizacji.

Biegacze znów będą mieli okazję zmierzyć się na dystansie 7 km, prowadzącym przez malowniczy Park Krajobrazowy Góry Łosiowe. Trasa biegowa to idealne połączenie wyzwania i przyjemności, oferująca wspaniałe widoki oraz kontakt z naturą. To nie tylko wyjątkowa okazja do promocji zdrowego trybu życia i biegania, ale także do upamiętnienia st. ogn. Pawła Chyły - funkcjonariusza Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu, który zmarł nagle 21 września 2022 roku, podczas pełnienia służby.
Bieg Ogniomistrza oferuje dwie kategorie:
  • OPEN – dla wszystkich miłośników biegania i sportu, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
  • STRAŻAK – dedykowana dla strażaków, którzy chcą sprawdzić swoje siły i umiejętności.
Szczegóły Wydarzenia
  • Data: 26 października 2024
  • Start biegu: godz. 11:00
  • Miejsce: Wielki Wełcz
  • Kategorie: OPEN K/M oraz STRAŻAK K/M
Jak się zarejestrować?

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w tej sportowej przygodzie. Zarejestruj się już teraz i weź udział w biegu, który połączy pasję do sportu z pięknem natury.

Zgłoszenia: https://wbtiming.pl/BiegOgniomistrza24

Współorganizator:
III Bieg Ogniomistrza organizowany jest we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Małym Rudniku.