sobota, 20 kwietnia 2024

Miejsce Szkoła Podstawowa w Mokrem

Kategoria Imprezy sportowe

Organizator Gmina Grudziądz

Wójt Gminy Grudziądz zaprasza sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu do udziału w 3. Biegu Karpia, który odbędzie się 7 grudnia 2019 r. w miejscowości Mokre.
Start i meta biegu została zlokalizowana na Targu Rybnym przy Szkole Podstawowej w Mokrem.
Zawodnicy w kategorii OPEN rywalizować będą na dwóch dystansach: 5 i 10km (dwie pętle). W tym roku po raz pierwszy wystartujemy Bieg Karpika dla dzieci w wieku 7-11 lat, którego trasa będzie wiodła wokół szkoły w Mokrem.

Zapisy oraz pomiaru czasu przeprowadzi WBtiming.pl.
Zapisy na bieg zostaną uruchomione 16.10.2019 r. po godzinie 20.00.

Każdy uczestnik, który zapisał się na bieg i opłacił startowe otrzyma pamiątkową koszulkę z logo biegu, a ci wszyscy którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowy medal. Podczas imprezy nie zabraknie pomiaru czasu.
Rok do roku w każdą sobotę grudnia przed Świętami Bożego Narodzenia na placu przy szkole podstawowej w Mokrem organizowany jest Targ Rybny. Dlatego też impreza będzie doskonałą okazją do zakupu świeżej ryby oraz produktów ekologicznych pochodzących od lokalnych dostawców.

W skrócie:
1. Bieg odbędzie się 7 grudnia 2019 r. (sobota), Targ Rybny przy Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Mokrem.
2. Bieg odbędzie się według następującego harmonogramu:
1) 8:30 – biuro zawodów – weryfikacja zawodników i wydawanie pakietów startowych. Biuro zawodów będzie czynne przez całą imprezę;
2) 10:00 – rozpoczęcie imprezy;
3) 10:05 - start Biegu Karpia na 5 i 10km
4) 10:10 - start Biegu Karpika dla dzieci
3) 12:00 – zakończenie imprezy.
3. Start i meta biegu znajduje się na Targu Rybnym przy Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Mokrem.
4. Biuro zawodów w dniu imprezy znajduje się na hali sportowej Szkoły Podstawowej
im. Ks. Jana Twardowskiego w Mokrem.
5. Bieg odbędzie się przy ograniczonym ruchu drogowym.
6. Trasa Biegu Karpia liczy 5 i 10km kilometrów.

Załącznik 1. oświadczenie o stanie zdrowia
Załącznik 2. - oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku