czwartek, 28 marca 2024

Miejsce Chełmno- Szynych

Kategoria Imprezy sportowe

Organizator Gmina Grudziądz

W dniu 15 czerwca 2019 r. odbędą się I Regaty na Wiśle na trasie Chełmno – Szynych o Puchar Wójta Gminy Grudziądz. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportów wodnych do udziału w naszym wydarzeniu.
Tego samego dnia na boisku sportowym w Szynychu odbędzie się impreza pn. Jedyna taka noc. Noc Świętojańska, której głównym organizatorem jest stowarzyszenie Nadwiślańska Brać. Szczegóły na plakacie.

Klauzula informacyjna RODO

Organizator informuje, że w przypadku rezerwacji i opłacenia wszystkich jachtów w dniu regat nie będzie możliwości dokonania zgłoszenia. O czym poinformujemy w odrębnym komunikacie na stronie internetowej Urzędu Gminy Grudziądz.

Ahoj!