niedziela, 19 maja 2024

Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

LGD Vistula ogłasza nabór kandydatów na kurs księgowości

Kurs przewiduje 68 godzin szkolenia. Program zakłada zapoznanie się z książką przychodów i rozchodów, komputerowej księgi podatkowej, podstaw rachunkowości, księgowości komputerowej, obsługi programu Płatnik oraz zajęcia z doradca zawodowym. Regulamin rekrutacji oraz Formularz rekrutacyjny dostępny będzie na stronie www.lgdvistula.org , u poszczególnych koordynatorów gminnych oraz w biurze LGD.
Formularze należy składać bezpośrednio w biurze LGD (przy budynku UG w Stolnie) lub u koordynatorów gminnych (pracownicy poszczególnych urzędów gmin).

Gmina Grudziądz - Sławomir Piernicki pok. 104 tel 56 45 111 01

Formularz rekrutacyjny