W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Gmina Grudziądz Wyjątkowa z natury

sobota, 03 grudnia 2022

Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Dane kontaktowe

Gmina Grudziądz
ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz

tel. 56 45 111 11 (centrala), fax. 56 45 111 32
e-mail: ug@grudziadz.ug.gov.pl
EPUAP: j6026xurfs

Adresy Elektronicznej Skrzynki Podawczej:
j6026xurfs\skrytka
j6026xurfs\SkrytkaESP
NIP: 876-23-13-291, REGON: 871118626

Wójt Gminy Grudziądz - Andrzej Rodziewicz
ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz
tel. 56 45 111 31, pok. nr 114 (I piętro)
e-mail: ug@grudziadz.ug.gov.pl

Sekretariat
tel. 56 45 111 30, fax. 56 45 111 43

Zastępca Wójta Gminy Grudziądz - Jacek Zyglewicz
ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz

tel. 56 45 111 36, pok. nr 115 (I piętro)
e-mail: ug@grudziadz.ug.gov.pl

Sekretarz Gminy Grudziądz - Anna Palczewska
ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz
tel. 56 45 111 00, pok. nr 101 (I piętro)
e-mail: ug@grudziadz.ug.gov.pl

Skarbnik Gminy Grudziądz - Małgorzata Sołtys
ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz
tel. 56 45 111 44, pok. nr 116 (I piętro)
e-mail: ug@grudziadz.ug.gov.pl

Referaty:

Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa
Magdalena Możdżyńska - Kierownik Referatu
tel. 56 45 111 01, pok. 203 (II piętro)


Anna Długołęcka - Inspektor ds. gospodarki gruntami, wodociągów i kanalizacji
tel. 56 45 111 02, pok. 204 (II piętro)

Emilia Halik-Pietryka - Inspektor ds. rolnictwa i gospodarki nieruchomościami

tel. 56 45 111 49, pok. 204 (II piętro)

Anna Żurek - Inspektor ds. ochrony środowiska i leśnictwa
tel. 56 45 111 46, pok. 205 (II piętro)

Młodszy referent ds. gospodarki komunalnej
tel. 56 45 111 46, pok. 205 (II piętro)

Lidia Adamska - Inspektor ds. gospodarki wodno-kanalizacyjnej
tel. 56 45 111 37, pok. 205 (II piętro)

Karolina Jasińska - Młodszy referent ds. gospodarki wodno-kanalizacyjnej
tel. 56 45 111 37, pok. 205 (II piętro)

Referat Finansów i Podatków
Magdalena Kierzkowska - Kierownik Referatu
tel. 56 45 111 05, pok. 106 (I piętro)

Eryka Rudzik - Inspektor ds. księgowości budżetowej
tel. 56 45 111 05, pok. 106 (I piętro)

Nikola Gross - Podinspektor ds. księgowości budżetowej
tel. 56 45 111 28, pok. 105 (I piętro)

Marlena Plitt - Podinspektor ds. księgowości budżetowej
tel. 56 45 111 28, pok. 105 (I piętro)

Ewa Gajewska - Inspektor ds. płac
tel. 56 45 111 10, pok. 109 (I piętro)


Magdalena Suchodolska - Inspektor ds. poboru i egzekucji podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego od osób fizycznych i prawnych
tel. 56 45 111 07, pok. 108 (I piętro)


Ewa Trędowska - Inspektor ds. naliczania, poboru i egzekucji podatku od środków transportowych i innych dochodów gminy
tel. 56 45 111 07, pok. 108 (I piętro)


Adrianna Aniołowska - Podinspektor ds. rozliczeń opłat za gospodarowanie odpadami
tel. 56 45 111 04, pok. 104 (I piętro)


Dominika Strzeszewska - Inspektor ds. rozliczeń opłat za wodę
tel. 56 45 111 09, pok. 104 (I piętro)


Agnieszka Łuszczewska - Pomoc administracyjna
tel. 56 45 111 09, pok. 104 (I piętro)

Patrycja Kalkowska - Podinspektor ds. wymiaru podatku
tel. 56 45 111 06, pok. 107 (I piętro)

Anna Kiełbowicz - Inspektor ds. wymiaru podatku
tel. 56 45 111 06, pok. 107 (I piętro)

Karolina Łuszaj - Podinspektor ds. egzekucji i kontroli podatkowej
tel. 56 45 111 06, pok. 107 (I piętro)


Paweł Młotkowski - Inspektor ds. egzekucji należności pieniężnych
tel. 56 45 111 29, pok. 107 (I piętro)

Referat Oświaty

Iwona Ślusarska - Kierownik Referatu
tel. 56 45 111 20, pok. 05 (parter)

Mirosława Dąbrowska - Główny Księgowy
tel. 56 45 111 17, pok. 06 (parter)

Barbara Paluszkiewicz - Inspektor ds. socjalnych i obsługi kasowej
tel. 56 45 111 42, pok. 03 (parter)

Ilona Szyman - Inspektor ds. księgowości budżetowej
tel. 56 45 111 19, pok. 03 (parter)


Joanna Rejman - Podinspektor ds. kadr, zatrudnienia i płac
tel. 56 45 111 18, pok. 03 (parter)


Daria Szulc - Inspektor ds. księgowości budżetowej
tel. 56 45 111 41, pok. 04 (parter)

Referat Organizacyjny i Kadr
Maciej Kołtacki - Kierownik Referatu
tel. 56 45 111 03, pok. 109 (I piętro)


Ewelina Czepłowska - Podinspektor ds. obsługi sekretariatu
tel. 56 45 111 30, pok. 113 (I piętro)

Monika Sowa - Inspektor ds. obsługi interesantów
tel. 56 45 111 11, Biuro Obsługi Interesantów (parter)

Marta Klonowska - Podinspektor ds. obsługi interesantów
tel. 56 45 111 11, Biuro Obsługi Interesantów (parter)

Iwona Piasecka - Pomoc administracyjna
tel. 56 45 111 11, Biuro Obsługi Interesantów (parter)

Izabela Budzik - Pomoc administracyjna
tel. 56 45 111 11, Biuro Obsługi Interesantów (parter)

Referat Rozwoju i Inwestycji
Roksana Klempert - Kierownik Referatu
tel. 56 45 111 27, pok. 206 (II piętro)

Paweł Goss - Inspektor ds. transportu
tel. 56 45 111 53, pok. 207 (II piętro)

Barbara Światkowska - Podinspektor ds. administracji drogowej i obsługi projektów
tel. 56 45 111 53, pok. 207 (II piętro)

Jakub Kozłowski - Inspektor ds. budownictwa i gospodarki komunalnej

tel. 56 45 111 22, pok. 208 (II piętro)

Mateusz Tarczykowski - Inspektor ds. administracji drogowej i pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania
tel. 56 45 111 22, pok. 208 (II piętro)

Magdalena Polińska - Inspektor ds. administracji i obsługi projektów
tel. 56 45 111 50, pok. 209 (II piętro)

Samodzielne stanowiska
Ewelina Tarnowska - Inspektor ds. ewidencji ludności
tel. 56 45 111 14, pok. 09 (parter)

Anita Świerczyńska - Inspektor ds. ewidencji ludności i działalności gospodarczej
tel. 56 45 111 15, pok. 09 (parter)

Katarzyna Gorkowska - Inspektor ds. obsługi Rady Gminy
tel. 56 45 111 13, pok. 110 (I piętro)

Włodzimierz Michalak - Inspektor ds. wojskowych, zarządzania kryzysowego, ochrony informacji niejawnych, obrony cywilnej i ochrony przeciw pożarowej, koordynator ds. dostępności
tel. 56 45 111 21, pok. 102 (I piętro)

Tomasz Makowski - Inspektor ds. informatyki
tel. 56 45 111 16, pok. 103 (I piętro)

Wojciech Zielecki - Inspektor ds. informatyki
tel. 56 45 111 16, pok. 106 (I piętro)

Piotr Śleboda - Inspektor ds. sportu, turystyki i promocji
tel. 56 45 111 47, pok. 111 (I piętro)

Weronika Chałubowicz - Inspektor ds. zamówień publicznych
tel. 56 45 111 08, pok. 202 (II piętro)

Paulina Topolewska-Dziewicka - Inspektor ds. zamówień publicznych
tel. 56 45 111 08, pok. 202 (II piętro)

Agnieszka Maliszewska - Inspektor ds. planowania przestrzennego
tel. 56 45 111 23, pok. 211 (II piętro)

Magdalena Szajer - Inspektor ds. planowania przestrzennego
tel. 56 45 111 24, pok. 211 (II piętro)

Iwona Strzyżewska - Radca Prawny
tel. 56 45 111 35, pok. 212 (II piętro)

Jednostki organizacyjne:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz

Dyrektor: Jarosław Poznański - tel. 56 46 63 479 wew. 128
Pracownicy Socjalni - tel. 56 46 63 479 wew. 126, 129, 141
Zasiłki Rodzinne - tel. 56 46 63 479 wew. 108
Świadczenia wychowawcze (Rodzina 500+), Karta dużej rodziny, Karta seniora - tel. 56 46 63 479 wew. 145

Szkoła Podstawowa
im. ks. Jana Twardowskiego w Mokrem

ul. Złota 2, 86-302 Mokre
Dyrektor: Alicja Kozłowska
Kontakt: tel. 56 46 813 10

e-mail: spmokre@grudziadz.ug.gov.pl
adres strony: www.zsmokre.szkolnastrona.pl

Szkoła Podstawowa
im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi
ul. Grudziądzka 43, 86-302 Nowa Wieś
Dyrektor: Beata Fischer
Kontakt: tel. 56 46 225 56
e-mail: spnowawies@grudziadz.ug.gov.pl
adres strony: www.nowawies.edupage.org

Szkoła Podstawowa
im. "Szarych Szeregów" w Piaskach

Piaski 10a, 86-302 Piaski
Dyrektor: Katarzyna Kozłowska
Kontakt: tel. 56 46 821 23

e-mail: sppiaski@grudziadz.ug.gov.pl
adres strony: www.zspiaski.szkolnastrona.pl

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Sztynwagu

Sztynwag 46, 86-302 Sztynwag
Dyrektor: Katarzyna Panter
Kontakt: tel. 56 46 826 28
e-mail: spsztynwag@grudziadz.ug.gov.pl
adres strony: www.sp-sztynwag.pl

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Broniewskiego "Orszy" w Wałdowie Szlacheckim
Wałdowo Szlacheckie 57, 86-302 Wałdowo Szlacheckie
Dyrektor: Dorota Pawlikowska-Gralla
Kontakt: tel. 56 46 827 77
e-mail: spwaldowo@grudziadz.ug.gov.pl
adres strony: www.orsza.pl

Gminne Przedszkole w Małym Rudniku

Mały Rudnik 33, 86-302 Mały Rudnik
Dyrektor: Elżbieta Nowicka

Kontakt: te. 56 46 826 17
e-mail: przedszkolemrudnik@grudziadz.ug.gov.pl

Gminna Biblioteka Publiczna w Małym Rudniku
ul. Tulipanowa 38, 86-302 Mały Rudnik
Dyrektor: Monika Jolkowska-Przybył

Kontakt: tel. +48 573 167 477
e-mail: gbp@biblioteka-gminagrudziadz.pl
adres strony: www.malyrudnik.naszabiblioteka.com

Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku

ul. Tulipanowa 38, 86-302 Mały Rudnik
Dyrektor: Małgorzata Kaszuba
Kontakt: tel./fax 56 46 826 21
e-mail: gokmrudnik@op.pl

adres strony: www.malyrudnik.naszgok.pl

Zakład Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz
ul. Złota 4, 86-302 Mokre
Dyrektor: Jacek Wrzos
Kontakt: tel. 56 46 555 27
e-mail: administracja@zoz.grudziadz.com
adres strony: www.zoz.grudziadz.com

Data dodania 24.11.2011