niedziela, 19 maja 2024

Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Zabawy lekkoatletyczne w Małym Rudniku

W piątek 15 kwietnia na obiekcie Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku odbył się Event wewnątrzszkolny w ramach projektu „Lekkoatletyka dla każdego!”. W imprezie uczestniczyli uczniowie z klas I – III Szkoły Podstawowej przy ZS Ruda. Była to już piąta tego typu impreza na terenie naszej gminy. Gmina Grudziądz w projekcie uczestniczy od 1 września 2015 r.

Zajęcia obecnie odbywają się:

Poniedziałek: godz. 16.00 – 17.00 SP Nowa Wieś

Środa: 16.00 – 17.00 GOK Mały Rudnik