niedziela, 19 maja 2024

Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Konkurs pn. „Dlaczego Gmina Grudziądz jest wyjątkowa z natury?” rozstrzygnięty!

Niezmiernie miło nam przedstawić laureatów konkursu pn. „Dlaczego Gmina Grudziądz jest wyjątkowa z natury?”. Do konkursu zgłoszono aż 52 prace z każdej szkoły, z terenu naszej gminy. Według regulaminu technika wykonania była dowolna. Kreatywność i jakość wykonania nagrodzonych prac zasługują na gromkie brawa. Komisja konkursowa (w składzie: Radna Katarzyna Kałużna, Kierownik Referatu Oświaty Jacek Zyglewicz oraz inspektor ds. sportu, turystyki i promocji Piotr Śleboda) nie miała łatwego zadania. Prace były ocenianie głównie przez pryzmat powiązania z tematem, pomysłowości, jakości wykonania.

Ze względu na dużą ilość prac, a zwłaszcza poziom ich zaawansowania zadecydowano o zwiększeniu puli nagród do 10 tabletów multimedialnych oraz 7 bidonów z stali nierdzewnej. Ponadto każdy z uczestników konkursu otrzyma imienny dyplom za udział w konkursie.

Lista osób nagrodzonych  (w kolejności alfabetycznej):

1.       Tablet Multimedialny:

Brusik Konrad – SP Piaski, za wykonanie makiety,

Chejnowska Weronika – ZS Ruda, za wykonanie makiety,

Gutowska Aleksandra – ZS Mokre, za wykonanie płasko rzeźby,

Lewandowska Wiktoria – SP Piaski, za wykonanie prezentacji multimedialnej,

Owczarz Ewa  - ZS Ruda, za wykonanie makiety,

Piechota Nikola – ZS Ruda, za wykonanie makiety,

Stawicka Weronika – ZS Ruda, za wykonanie rysunku,

Szulc Wiktoria – ZS Ruda, za napisanie pracy literackiej,

Topolińska Aleksandra – SP Dusocin, za napisanie pracy literackiej,

Wolska Zuzanna – SP Węgrowo, za wykonanie makiety.

2. Bidon

Błaziak Rafał – SP Dusocin, za wykonanie rysunku,

Borkowski Piotr – SP Piaski, za wykonanie makiety,

Laskowski Kasjan – SP Nowa Wieś, za wykonanie rysunku,

Kołodziejczyk Joanna – ZS Ruda, za napisanie pracy literackiej,

Szalkowska Kornelia – ZS Mokre, za wykonanie rysunku na płótnie,

Szczepańska Agata – SP Dusocin, za napisanie pracy literackiej,

Zdanowska Julianna – SP Piaski, za wykonanie rysunku.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas najbliższej Sesji Rady Gminy w dniu 28 kwietnia. Z każdym z zwycięzców skontaktujemy się indywidualnie.

Data dodania 14.04.2016