piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

II edycja konkursu „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw”

II edycja konkursu "Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw"

Konkurs skierowany jest do mikro, małych i średnich firm z regionu kujawsko-pomorskiego, które mogą poszczycić się sukcesami w opracowaniu lub wdrożeniu: innowacyjnej technologii, produktu lub usługi. Patronat Honorowy nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydent Miasta Torunia.

W ramach konkursu uczestnicy mogą ubiegać się o tytuł „Lidera Innowacji Pomorza i Kujaw 2010” w trzech kategoriach:

1) Innowacyjna technologia,

2) Innowacyjny produkt,

3) Innowacyjna usługa.

Dodatkowo przyznane zostanie „Specjalne wyróżnienie Prezydenta Miasta dla najbardziej innowacyjnej firmy z Torunia”. Laureaci konkursu otrzymają także nagrody rzeczowe ufundowane przez Marszałka Województwa.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne, aby wziąć udział należy wypełnić odpowiedni dla danej kategorii formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres: een@tarr.org.pl Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin konkursu dostępne do pobrania na oficjalnej stronie konkursu: www.een.tarr.org.pl/liderzy lub bezpośrednio na www.tarr.org.pl Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja 2010.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 1 czerwca 2010 podczas uroczystej konferencji wieńczącej obchody II Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw - SME WEEK 2010 w siedzibie Toruńskiego Parku Technologicznego, ul. Włocławska 167 w Toruniu.

Organizator:

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Kontakt:

Łukasz Ozimek, tel. 56 658-89-50, fax. 56 658-89-51, e-mail: ozimek@tarr.org.pl

www.tarr.org.pl

www.een.tarr.org.pl

Dodatkowe informacje:

SME WEEK 2010 jest ogólnoeuropejską kampanią odbywającą się równocześnie w 37 krajach. Adresatami wydarzenia są zarówno doświadczeni jak i potencjalnych przyszli przedsiębiorcy. W ramach SME WEEK 2010 organizowanego przez Toruńską Agencje Rozwoju Regionalnego S.A. oprócz konkursu „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw” odbędzie się także szereg wydarzeń, organizowanych w okresie od 18 maja do 1 czerwca 2010, w tym m.in.: giełda kooperacyjna, seminaria oraz warsztaty skierowane do przedsiębiorców z regionu. Więcej informacji na temat SME WEEK na: http://ec.europa.eu/enterprise/policies/entrepreneurship/sme-week/index_pl.htm

Data dodania 29.04.2010