niedziela, 19 maja 2024

Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 13 kwietnia odbył się gminny etap Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Rywalizacja składała się z części teoretycznej, która odbyła się w ZS Ruda oraz z części praktycznej, która miała miejsce na parkingu przed budynkiem Gminnego Ośrdka Kultury w Małym Rudniku. Do etapu powiatowego zakwalifikowały się drużyny, które zajęły I miejsca w poszczególnych kategoriach:

I m. Szkoła Podstawowa w Sosnówce
II m. Szkoła Podstawowa w Rudzie
III m. Szkoła Podstawowa w Mokrem

I m. Gimnazjum w Wałdowie Szlacheckim
II m. Gimnazjum w Rudzie
III m. Gimnazjum w Mokrem

Dziękujemy serdecnie Wydziałowi Ruchu Drogowego KMP Grudziądz za przeprowadzenie turnieju.

Wyniki dzięki GOK Mały Rudnik.

Data dodania 13.04.2016