poniedziałek, 28 października 2024

Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

XXXIX Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

W Zespole Szkół w Grucie odbył się XXXIX Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej. W kategorii szkół podstawowych II miejsce zajął Błażej Zdun SP Sosnówka - opiekun: Paweł Zdun. Wśród szkół gimnazjalnych II miejsce powtórzył  Wojciech Kołodziejczyk Gim. Ruda -  opiekun: Sławomir Piłat. Po teście pisemnym gimnazjalista z Rudy był najlepszy, ale brak odpowiedzi na jedno pytanie w eliminacjach ustnych spowodowało spadek na II miejsce i brak awansu do finału wojewódzkiego. W turnieju startował .Dariusz Wojnicki Gim. Mokre, ale nie zakwalifikował się do eliminacji ustnych.

Data dodania 05.04.2016