poniedziałek, 28 października 2024

Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

27. Wieczór Wigilijny - relacja

Już tradycyjnie wzorem lat ubiegłych w ostatnią niedziele przed Bożym Narodzeniem odbył się Wieczór Wigilijny dla mieszkańców Gminy Grudziądz, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku. Podczas części artystycznej wystąpiła młodzież z Zespołu Szkół w Wałdowie Szlacheckim w niezwykle refleksyjnym przedstawieniu pod nazwą „Każdy z nas może być aniołem” oraz Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka.

Ponadto dokonano podsumowania konkursu Szopek Świątecznych. Trzy pierwsze miejsca otrzymały nagrody rzeczowe, a pozostałe wyróżnienia słodkie przekąski.

27. odsłona wieczoru wigilijnego z pewnością wprowadziła w świąteczny nastrój zgromadzonych gości.

Data dodania 21.12.2015