niedziela, 19 maja 2024

Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Szlachetna Paczka w Gminie Grudziądz

Wójt wraz z pracownikami Urzędu Gminy Grudziądz, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Radni oraz Sołtysi wzięli udział w charytatywnej akcji „Szlachetna Paczka”. Dzięki ofiarności udało się pomóc jednej rodzinie z terenu Gminy Grudziądz dla której zakupiono między innymi sprzęt AGD, żywność oraz środki czystości. Ze zgromadzonych środków udało się również zakupić wymarzone upominki dla dzieci.

Warto podkreślić fakt, że tegoroczna akcja „Szlachetna Paczka” zakończy się dużym sukcesem, ponieważ wszystkie wytypowane rodziny z terenu naszej gminy znalazły darczyńców.

Data dodania 10.12.2015