wtorek, 23 kwietnia 2024

Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Wirtualny spacer po Gminie Grudziądz

Prezentacja Gminy Grudziądz z innej, dotąd nieznanej perspektywy.

W okresie od sierpnia do listopada trwały prace związane z utworzeniem nowego produktu turystycznego naszej gminy. Wirtualny spacer po Gminie Grudziądz jako funkcjonalna prezentacja multimedialna, która ma za zadanie przede wszystkim promocję  najciekawszych obiektów i obszarów, którymi możemy się pochwalić. W tym celu przy użyciu specjalistycznego sprzętu i oprogramowania komputerowego zostały wykonane cztery panoramy z lotu ptaka, dziewiętnaście panoram 360° oraz kilkadziesiąt zdjęć.

Kliknij w obrazek poniżej i zwiedzaj Gminę Grudziądz.

Data dodania 07.12.2015