piątek, 18 października 2024

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Charytatywna zabawa Andrzejkowa w Rozgartach

W dniu 28 listopada 2015 roku o godzinie 20:00 w świetlicy w Rozgartach odbyła się charytatywna zabawa Andrzejkowa, zorganizowana przez Radę Rodziców przy szkole podstawowej w Sosnówce. W spotkaniu udział wzięło 40 par, a zebrane datki zostaną przeznaczone na wyposażenie szkoły.

Dodatkowo dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin otrzymały paczki z upominkami ufundowane przez dobroczyńców.

Serdeczne podziękowania dla Pana Wójta Andrzeja Rodziewicza oraz dobroczyńców za zaangażowanie, dla Pani Anny Zdun i Pani Wioletty Wiśniewskiej za bezinteresowną pomoc w zorganizowaniu zabawy, a także dla wszystkich gości za uczestnictwo.

Data dodania 04.12.2015