sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Zakończono przebudowę drogi w Mokrem

W środę 13 października zakończyła się przebudowa drogi gminnej w miejscowości Mokre. Gmina na ten cel uzyskała dofinansowanie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Dzięki temu udało się przebudować drogę o łącznej długości ok. 2,5 km.

Dodatkowo na terenie zabudowanym wybudowane zostały chodniki, przejścia dla pieszych, bariery ochronne, progi zwalniające oraz kanalizacja deszczowa. Łączny koszt inwestycji wyniósł - 3 000 206,01 zł, z czego 1 499 802,98 zł to dofinansowanie a 1 500 403,03 zł to środki pochodzące z budżetu gminy. Bezpośrednio przed przebudową drogi został również ułożony wodociąg i sieć kanalizacji sanitarnej.

Data dodania 19.10.2010