poniedziałek, 06 maja 2024

Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty

Zamknięcie drogi powiatowej nr 1621C Chełmno – Mniszek

Powiatowy Zarząd Dróg w Grudziądzu informuje, że generalny wykonawca przebudowy drogi powiatowej nr 1621C Chełmno – Mniszek – I etap (odcinek o długości 1929 m) w miejscowościach Pieńki Królewskie i Mały Rudnik, firma SKANSKA S.A. poinformował, iż całkowite zamknięcie drogi na odcinku od wiaduktu drogowego WD-95 do przepustu drogowego w miejscowości Mały Rudnik nastąpi w dniu 20 sierpnia 2015 r., natomiast od przepustu drogowego w miejscowości Mały Rudnik do drogi krajowej nr 55 nastąpi w dniu 21 sierpnia 2015 r.

Data dodania 18.08.2015