niedziela, 05 maja 2024

Imieniny: Irydy, Tamary, Waldemara

Amatorski turniej w siłowaniu na rękę - relacja

W sobotę w Parku Wiejskim w Wałdowie Szlacheckim odbył się długo wyczekiwany turniej w siłowaniu na rękę. Blisko 70 zawodników rozegrało rywalizację aż w siedmiu kategoriach tj. do 75kg, do 90kg, powyżej 90kg, OPEN mężczyzn, OPEN kobiet, OPEN sołtys mężczyzn, OPEN sołtys kobiet.

Gościem specjalnym imprezy była najsilniejsza Polka w siłowaniu na rękę, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świat i Europy – Marlena Wawrzyniak wraz z członkami klubu sportowego ARM Fanatic Sport z Grudziądza, tj. Marta Opalińska i Sławomir Malas.

Rozgrywane walki były bardzo emocjonujące i widowiskowe, a doping kibiców z pewnością nie raz dodał skrzydeł zawodnikom.

Przerywnikiem w rywalizacji był pokaz tańca Zumba z Dorotą Gacek oraz pokaz masażu z Mileną Morczyńską.

Mimo upalnego dnia zawody za bardzo udane. Odbyte zawody wpisujemy w stały kalendarz imprez Gminy Grudziądz.

Po zakończeniu zmagań sportowych od godziny 18:00 odbyła się zabawa taneczna.

Serdecznie podziękowania dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami za udostępnienie Telebimu oraz dla OSP Ruda za zabezpieczenie imprezy oraz niezbędną tego dnia kurtynę wodną.

Data dodania 10.08.2015