poniedziałek, 06 maja 2024

Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty

Kontrola przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych

UWAGA! UWAGA!

MIESZKAŃCY GMINY GRUDZIĄDZ

WAŻNY KOMUNIKAT!

W związku z prowadzonymi na terenie Gminy Grudziądz kontrolami przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych Wójt Gminy Grudziądz  zwraca się z prośbą do właścicieli nieruchomości o nieuregulowanym stanie gospodarki wodno-kanalizacyjnej, aby w terminie do dnia  30 sierpnia 2015 r. zgłosili się do Urzędu Gminy Grudziądz celem uregulowania wszelkich nieprawidłowości w tym zakresie (m.in. brak umowy na przyłącze wodociągowe lub kanalizacyjne, brak umowy na dostawę wody, brak umowy na odprowadzanie ścieków, brak przyłącza kanalizacyjnego).

Data dodania 24.07.2015