poniedziałek, 06 maja 2024

Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty

Zamknięcie drogi powiatowej Wielki Wełcz-Białochowo

Powiatowy Zarząd Dróg w Grudziądzu informuje, iż generalny wykonawca przebudowy drogi powiatowej nr 1350C Wielki Wełcz - Białochowo w km 6+656 – 7+796 w miejscowości Wielki Wełcz informuje, iż w dniu 23 lipca 2015 roku w godz. 7:00 do godz. 17:00 nastąpi całkowite zamknięcie w/w drogi powiatowej. W związku z powyższym wyłączone z użytkowania zostaną następujące przystanki autobusowe:

Wielki Wełcz/Rusinowo, Wielki Wełcz/Mały Wełcz, Wielki Wełcz/ Mały Wełcz.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Data dodania 23.07.2015