niedziela, 05 maja 2024

Imieniny: Irydy, Tamary, Waldemara

Turniej w siatkówkę plażową - relacja

Pierwszy Amatorski Turniej w Siatkówkę plażową przeszedł do historii. Do rywalizacji zgłosiło się aż 14 zespołów w tym pięć zespołów z terenu gminy Grudziądz, zespół z Nowego nad Wisłą i Starogardu Gdańskiego oraz siedem zespołów z Grudziądza. Utworzono jedną kategorię wiekową (senior) w ramach której swoje mecze rozgrywały również trzy  zespoły trójosobowe.

Po zaciętej walce, turniej wygrał zespół pn. „Pompa Team” z Grudziądz. Drugie miejsce dla zespołu pn. „Aktywni Nowe”, trzecie dla zespołu pn. „Jogobella”. Oprócz zwycięzców, na największe słowa uznania zasługuje zespół trójosobowy pn. „Lotnicy” chłopców z Wielkich Lnisk – ich ambicja i zaciętość zrobiła na wszystkich bardzo duże wrażenie.

Ośmiogodzinne zmagania zakończyliśmy wspólnym ogniskiem z poczęstunkiem przygotowanym przez kierownika obiektu G. O. W. Delfin pana Krzysztofa Klucznika.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie i dobrą zabawę.

Data dodania 21.07.2015