wtorek, 21 maja 2024

Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Podsumowanie Roku Szkolnego 2014/2015

Koniec roku szkolnego 2014/2015 zbliża się „dużymi krokami”. We wtorek 23 czerwca w Nadwiślańskiej Przystani – Świetlicy Wiejskiej w Rozgartach odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2014/2015. Gospodarzem tegorocznego spotkania była Szkoła Podstawowa w Sosnówce.

Wójt Gminy Grudziądz Pan Andrzej Rodziewicz wręczył 113 uczniom oraz ich rodzicom wyróżnienia w kategoriach nauka oraz osiągnięcia artystyczne i przedmiotowe za rok szkolny 2014/2015.

Podsumowaniu towarzyszyły liczne bardzo dobrze przygotowane występy artystyczne uczniów z SP Sosnówka.

Data dodania 24.06.2015