czwartek, 09 maja 2024

Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola

Podsumowanie szkolnego roku sportowego w Starostwie

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym dokonano podsumowania międzygminnego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu Grudziądzkiego w roku szkolnym 2014/2015.

W łącznej punktacji Gmina Grudziądz zajęła pewne 3 miejsce, ustępując Gminie Łasin oraz Gminie Gruta.

Klasyfikacja końcowa gmin:

1. Gmina Łasin 685 pkt.,
  2. Gmina Gruta 635 pkt.,
  3. Gmina Grudziądz 630 pkt.,
  4. Gmina Rogóźno 445 pkt.,
  5. Gmina Świecie nad Osą 380 pkt.,
  6. Gmina Radzyń Chełmiński 255 pkt..

Każda z gmin wytypowała Liderów Sportu Szkolnego, których nagrodzono pamiątkową statuetką. Liderami Sportu Szkolnego w Gminie Grudziądz są:

- Dominika Kondracka – Szkoła Podstawowa w Piaskach,

- Michał Pawłowski – Gimnazjum w Mokrem,

- Damian Niebojewski – Zespół Szkół w Rudzie.

Warto dodać, że Powiat Grudziądzki jako jedyny w województwie kujawsko – pomorskim prowadzi międzygminne współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Data dodania 17.06.2015