poniedziałek, 13 maja 2024

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

III Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Grudziądz

27 czerwca na obiekcie Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku odbędzie się trzecia edycja turnieju piłkarskiego organizowanego przez Urząd Gminę Grudziądz.

Tegoroczne rozgrywki odbędą się w trzech kategoriach wiekowych, tj.:

I kategoria: uczniowie klas 4, 5, 6 klasy szkoły podstawowej,

II kategoria: uczniowie klas 1, 2, 3 klasy gimnazjum,

III kategoria: uczniowie od 1 klasy szkoły ponadgimnazjalnej oraz osoby dorosłe bez ograniczenia wiekowego.

Zgłoszenia:

Kompletną listę zawodników stanowiącą maksymalne 10 osób (z oznaczeniem kapitana drużyny) wraz z oświadczeniami rodziców/opiekunów lub oświadczeniem osoby pełnoletniej należy złożyć do dnia 16 czerwca 2015 r. Drużyny należy zgłaszać w Urzędzie Gminy Grudziądz (ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz, pokój nr 1 na parterze).

Zapraszamy wszystkie zainteresowane ekipy do udziału w turnieju piłkarskim.

Szczegóły w regulaminie:

Regulamin „III Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Grudziądz”

Oświadczenie rodzica/opiekuna

Oświadczenie osoby pełnoletniej