poniedziałek, 06 maja 2024

Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty

Konkurs fotograficzny Kujawsko-Pomorskie Lubię Tu Być

Naklejaj, fotografuj, wygrywaj!

W dniu 7 czerwca po raz ósmy obchodziliśmy Święto Województwa i z tą myślą Urząd Marszałkowski przygotował konkurs fotograficzny, w którym mieszkańcy województwa będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Do wygrania 2000 zł oraz 9 voucherów do SPA.

Każdy, kto chce wziąć udział w zabawie, powinien przykleić naklejkę „Kujawsko – Pomorskie Lubię Tu Być” w wybranym przez siebie miejscu (np. rowerze, telefonie, tablecie), zrobić zdjęcie i wysłać poprzez stronę www.kujawsko-pomorskie.pl/LubieTuByc.

Zgłoszenia i głosowanie do 21 czerwca 2015 r.

Naklejki „Kujawsko-Pomorskie Lubię Tu Być”  dostępne są w Urzędzie Gminy Grudziądz, ul. Wybickiego 38, p. 1, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Małym Rudniku oraz w Miejskim Punkcie Informacji Turystycznej w Grudziądzu, ul. Rynek 3-5.

Data dodania 08.06.2015