poniedziałek, 06 maja 2024

Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty

60 lat OSP Dusocin

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość związana z obchodami 60-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Dusocinie. Jednostka powstała w kwietniu 1955 roku. Podczas obchodów przekazano i poświęcono Sztandar oraz nowy samochód pożarniczy marki Renault. Dokonano uroczystego odznaczenia zasłużonych druhów. Oczywiście nie mogło zabraknąć całego wachlarza życzeń oraz gromkich braw za działalność OSP Dusocin.

Na zakończenie uroczystości uczniowie Szkoły Podstawowej w Dusocinie zaprezentowali specjalnie przygotowaną  na tą okazję część artystyczną.

Urząd Gminy Grudziądz dziękuje za bezinteresowne poświęcenie i życzy dużo wytrwałości w swoich działaniach.

Data dodania 03.06.2015