poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Wyniki wyborów w sołectwie Marusza

We wtorek 10 marca 2015 roku o godz. 18:00 w w Hotelu Marusza odbyło się zebranie w sprawie wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej Maruszy. W wyniku przeprowadzonego głosowania Sołtysem został wybrany  ponownie Pan Grzegorz Siwiec natomiast do Rady Sołeckiej wybrane zostały Panie Elwira Chodyna, Danuta Zielińska oraz Agnieszka Chodyna-Ćwiklińska. Zastępcą sołtysa została wybrana Pani Elwira Chodyna.

Data dodania 11.03.2015