poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Informacja dla pacjentów Ośrodka Zdrowia w Piaskach

Komisja Zdrowia, Oświaty,Kultury i Pomocy Społecznej przy Urzędzie Gminy Grudziądz oraz Kierownik SP ZOZ zwraca się z prośbą do pacjentów Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Piaskach o zapoznanie się z poniższymi propozycjami wykorzystania gabinetu stomatologicznego oraz o wyrażenie swojej opinii i przekazanie ich Sołtysom do dnia 30.04.2015 roku.

1   Zachowanie gabinetu stomatologicznego ,gdzie świadczenia stomatologiczne odbywałyby  się 1 raz w tygodniu. W pozostałe dni tygodnia gabinet byłby niewykorzystany.

Ponowne dopuszczenie gabinetu do realizowania świadczeń wiąże się kosztami na modernizacje i zakup nowego sprzętu, akceptowalnego przez NFZ.

2  Przekształcenie obecnego gabinetu na Gabinet Fizjoterapii, gdzie świadczenia realizowane byłyby 5 razy w tygodniu.

Nowe Przepisy dają możliwość w uzasadnionych przypadkach kierowania lekarzom Poz na zabiegi fizjoterapii. Zakup sprzętu niezbędnego, profesjonalnego, zgodnego z obecnymi wymogami oraz zatrudnienie mgr rehabilitacji zostałoby sfinansowane ze środków UE.

Pacjenci  z Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Piaskach mieliby wyznaczony 1 dzień w tygodniu na korzystanie z usług stomatologa w Małym Rudniku, po wcześniejszej rejestracji.

Data dodania 11.03.2015