poniedziałek, 06 maja 2024

Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty

Wyniki wyborów w sołectwie Dusocin

W czwartek  5 marca 2015 roku o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Dusocinie odbyło się zebranie w sprawie wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej. W wyniku przeprowadzonego głosowania Sołtysem został wybrany  Pan Piotr Ossowski,  natomiast do Rady Sołeckiej wybrana została Pani Elżbieta Adamowska oraz Panowie Marek Murawski, Stanisław Otłowski oraz Marcin Pawlikowski który został wybrany zastępca sołtysa. Dotychczasowy Sołtys Pan Edmund Barański nie startował w wyborach. Funkcje Sołtysa Dusocina pełnił 12 lat.

Data dodania 06.03.2015