niedziela, 05 maja 2024

Imieniny: Irydy, Tamary, Waldemara

Zielona gęś w krainie białego puchu

Osoby korzystające z pomocy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i posiadające warunki do chowu gęsi mogą ubiegać się o pomoc w formie piskląt gęsi w XII edycji realizowanego programu „Zielona gęś w krainie białego puchu" w miesiącu kwietniu i maju. Zgłoszenia należy już dokonywać u pracownika socjalnego z danego rejonu. Po informacje na temat chowu gęsi można zgłaszać się indywidualnie do Ośrodka Doradztwa Rolniczego - siedziba obok Ośrodka Pomocy.

Data dodania 16.02.2015