środa, 16 października 2024

Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Uhonorowanie Dyrektorów Szkół Gminy Grudziądz

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz, w obecności Kierownik Oświaty Iwony Ślusarskiej, wręczył nagrody dyrektorom szkół podstawowych z terenu Gminy Grudziądz. Wyróżnienia te przyznano za szczególne zaangażowanie oraz bardzo dobre efekty pracy dydaktyczno-wychowawczej, a także za aktywność w realizacji licznych przedsięwzięć szkolnych.

Nagrody stanowią wyraz uznania dla dyrektorów za prowadzoną szeroką działalność, która znacząco podnosi jakość pracy w kierowanych przez nich placówkach, wpływając pozytywnie na rozwój edukacyjny i wychowawczy uczniów.

Podczas uroczystości nie zabrakło ciepłych słów oraz życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej, skierowanych do wszystkich pracowników oświaty, którzy swoją pracą i zaangażowaniem kształtują młode pokolenie.

Data dodania 15.10.2024