środa, 16 października 2024

Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Droga gminna 040528C relacji Ruda – Wałdowo Szlacheckie zostanie zamknięta

W związku z koniecznością naprawy uszkodzonego przepustu w pasie drogi gminnej 040528C relacji Ruda – Wałdowo Szlacheckie droga zostanie zamknięta dla ruchu na remontowanym odcinku drogi.

Utrudnienia potrwają do 4 października 2024 r.

Autobus linii P20 będzie kursować do szkoły w Wałdowie Szlacheckim przez drogę powiatową 1395C z pominięciem przystanków Ruda II (DK55), Ruda /osiedle, Ruda III.

PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI

Data dodania 01.10.2024