czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Wizyta przedstawicieli Klubu MKS Start Grudziądz

W środę tj. 28 stycznia Wójt Gminy spotkał się z Prezesem  Klubu MKS „Start” Grudziądz Panem Kazimierzem Kiczyńskim oraz Kierownikiem Klubu Panią Elżbietą Czyżak. Podczas spotkania zostały poruszone tematy zarówno dotychczasowej jak i przyszłej współpracy pomiędzy Klubem a Urzędem Gminy. Ponadto rozmowy toczyły się również w kwestii promowania wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy Grudziądz takich dyscyplin sportowych jak boks i podnoszenie ciężarów.

Data dodania 29.01.2015