sobota, 26 października 2024

Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Narada Sołtysów 19 września 2024 r.

W dniu 19 września 2024 r. odbyła się narada sołtysów, w której uczestniczyli Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz, Sekretarz Gminy Grudziądz Anna Palczewska oraz Skarbnik Gminy Grudziądz Małgorzata Sołtys.

Podczas spotkania Kierownik Referatu Finansów, Beata Furmanek, omówiła kwestie funduszy sołeckich. Podczas narady sołtysów głos zabrał gość - Kierownik 2-1 Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Grudziądzu przedstawiając ofertę rekrutacyjną Ośrodka. Dodatkowo, Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa, Magdalena Możdżyńska, przekazała istotne informacje na temat Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF).

Obecnych było 21 sołtysów. Narada stanowiła doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i omówienia bieżących kwestii.

Data dodania 19.09.2024