piątek, 18 października 2024

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Połowinki Wakacyjne Gminy Grudziądz 2024

Gmina Grudziądz serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i gości na Połowinki Wakacyjne 2024 na Plaży Delfin! To doskonała okazja, aby wspólnie świętować półmetek wakacji w radosnej atmosferze pełnej muzyki i atrakcji.

Impreza rozpocznie się energetycznymi występami solistów i zespołu młodzieżowego z GOKiS, a także widowiskowym pokazem Capoeiry. Następnie na uczestników czeka koncert zespołu „Wolny skład” oraz wspólna Zumba pod sceną. Wieczór uświetni występ „Mechaników szanty”, a na zakończenie magiczny pokaz teatru ognia Manipura z Gdańska.

Przez cały czas trwania imprezy dostępne będą liczne dodatkowe atrakcje, takie jak stoiska z lokalnymi specjałami, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, warkoczyki i wata cukrowa.

Data dodania 18.07.2024