niedziela, 08 września 2024

Imieniny: Czcibora, Marii, Serafiny

Trwa rozdawanie sadzonek w ramach gminnego programu pn. „Bank drzew”.

W dniu dzisiejszym trwa rozdawanie sadzonek w ramach gminnego programu pn. „Bank drzew”. Do przekazania jest 523 sadzonek.

Drzewa i krzewy trafiają do tych mieszkańców, którzy złożyli wcześniej wniosek o nieodpłatne przekazanie sadzonek.

Sadzonki mieszkańcy Gminy Grudziądz posadzą w swoich przydomowych ogrodach.

Z uwagi na duże zainteresowanie i zadowolenie wśród naszych mieszkańców programem pn. „Bank drzew’’ zachęcamy do składania wniosków na kolejną edycję, która odbędzie się w 2025 roku.

Data dodania 20.06.2024