piątek, 18 października 2024

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Powołanie dyrektorów w szkołach Gminy Grudziądz

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz, wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Katarzyną Kałużną oraz Przewodniczącym Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury i Pomocy Społecznej Edwardem Sadurskim, wręczyli akt powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Piaskach Pani Katarzynie Kozłowskiej oraz akt powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Pani Beacie Fischer.

Wójt złożył także serdeczne podziękowania na ręce Pani Katarzyny Panter za pełnienie funkcji Dyrektora Gminnego Przedszkola w Małym Rudniku. Podkreślił jej zaangażowanie i wkład w rozwój placówki, dziękując za czas owocnej współpracy i poświęcenia.

Uroczystość odbyła się 18 czerwca 2024 r. w Urzędzie Gminy Grudziądz, w obecności przedstawicieli lokalnych władz, pracowników urzędu oraz zaproszonych gości. Była to okazja do uhonorowania nowo mianowanych dyrektorów, jak również podsumowania dotychczasowych osiągnięć na polu edukacji w gminie.

Serdecznie gratulujemy każdej z Pań objęcia stanowiska dyrektora szkoły oraz życzymy wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Jesteśmy przekonani, że ich doświadczenie i zaangażowanie przyczynią się do dalszego rozwoju i podnoszenia jakości edukacji w naszych placówkach.

Data dodania 18.06.2024