niedziela, 08 września 2024

Imieniny: Czcibora, Marii, Serafiny

Wspólne świętowanie jubileuszu. Współpraca Gminy Grudziądz z Football Academy Grudziądz

Współpraca Gminy Grudziądz z Football Academy Grudziądz

Z wielką radością pragniemy ogłosić rozpoczęcie współpracy naszej gminy z Football Academy Grudziądz.

Niedziela, 16 czerwca, była dniem pełnym atrakcji, przygotowanych z okazji 10-lecia działalności akademii. Festyn, zorganizowany na gminnym boisku w Szynychu, zgromadził mieszkańców oraz młodych adeptów sportu, dostarczając im mnóstwo sportowych emocji i niezapomnianych chwil. Obchody 10-lecia Football Academy Grudziądz przyciągnęły zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wspólne świętowanie tej okrągłej rocznicy podkreśliło znaczenie akademii oraz sportu w lokalnej społeczności.

Ponownie kierujemy gratulacje i najlepsze życzenia z okazji jubileuszu do całego zespołu akademii. To dzięki ich zaangażowaniu, pasji i ciężkiej pracy młodzi sportowcy mogą rozwijać swoje talenty i czerpać radość z gry w piłkę nożną.

Na zakończenie wydarzenia, pan Mariusz Śmietanko wręczył nagrody, w tym statuetkę z podziękowaniem dla Wójta Gminy Grudziądz, Andrzeja Rodziewicza, za owocną współpracę i wsparcie sportowej działalności.  Razem budujemy silną, zgraną i zdrową społeczność. Współpraca z Football Academy Grudziądz to kolejny krok w kierunku rozwoju sportu i wspierania młodych talentów w naszej gminie. Cieszymy się na przyszłe wspólne projekty i inicjatywy, które przyniosą korzyści naszym mieszkańcom.

Dodatkową atrakcją festynu były pokazy strażackie oraz demonstracja pierwszej pomocy, przygotowane przez strażaków z OSP Szynych. Te widowiskowe prezentacje nie tylko dostarczyły rozrywki, ale również edukowały uczestników na temat bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia, oraz wszystkim uczestnikom, którzy swoją obecnością uświetnili ten wyjątkowy dzień. Razem możemy więcej!

Data dodania 16.06.2024