sobota, 27 lipca 2024

Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Zawarcie współpracy pomiędzy Gminą Grudziądz a Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy

Dnia 29 maja Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz odbył spotkanie z Dziekan Kolegium Nauk Medycznych doc. dr. Grażyną Karłowską-Grendą z Wyższej Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy.

List intencyjny zawarty pomiędzy "Uczelnią", reprezentowaną przez Kanclerza Filipa Sikorę, a "Gminą", reprezentowaną przez Wójta Gminy Grudziądz, to krok w obszar współpracy projektowej, badań naukowych oraz innych działań na rzecz rozwoju społeczności lokalnej i akademickiej.

Data dodania 29.05.2024