sobota, 27 lipca 2024

Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Program upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży - „Klub 2024”

Poznaliśmy beneficjentów rządowego programu upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży - „Klub 2024”. W związku z tym miło nam poinformować, że wnioski o wsparcie stowarzyszeń: UKS Orion oraz LKS Węgrowianki zostały zaopiniowane pozytywnie.

Organizacje otrzymają dotację w kwotach 17.000,00 zł UKS ORION Ruda Gmina Grudziądz oraz 12.000 zł LKS Węgrowianka Węgrowo na wynagrodzenie dla kadry trenerskiej oraz zakup sprzętu sportowego.
Operatorem programu jest Krajowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych.

Serdecznie gratulujemy!

Data dodania 29.05.2024