sobota, 27 lipca 2024

Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych, które odbędą się w dniu 18 maja 2024 roku o godzinie 10:00. Wydarzenie będzie miało miejsce na terenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małym Rudniku.

Zawody te będą nie tylko okazją do współzawodnictwa, ale także do propagowania wartości zdrowego stylu życia oraz promowania bezpieczeństwa pożarowego. Przewidujemy wiele atrakcji dla uczestników oraz widzów, a także możliwość bliższego zapoznania się z pracą i działaniami strażaków. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportu oraz wszystkich, którzy chcą spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Data dodania 10.05.2024