sobota, 27 lipca 2024

Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

4 maja Międzynarodowy Dzień Strażaka

W dniu dedykowanym Wam, drodzy Strażacy, życzymy siły, wytrwałości i determinacji w szlachetnej misji ratowania życia i mienia. Gotowość do działania i poświęcenie, które ofiarujecie tym, którzy tego potrzebują są niezastąpione. Niech Wasza praca będzie zawsze doceniana i wynagradzana satysfakcją z niesienia pomocy innym.
Szczególne życzenia kierujemy dla OSP Gminy Grudziądz. Wasza niezawodność, odwaga i poświęcenie są nieocenione dla społeczności lokalnej. Dziękujemy za Wasze bohaterskie działania.

"Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"

Data dodania 04.05.2024