czwartek, 02 maja 2024

Imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Mianowanie kadry kierowniczej na stanowiskach Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu oraz Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu

W dniu 18 kwietnia w Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu odbyła się uroczystość mianowania kadry kierowniczej na stanowiskach Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu oraz Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu. Komisarz Tomasz Manuszewski i komisarz Tomasz Tyszko odebrali rozkazy z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektora Marcina Woźniaka.

W imieniu Wójta Gminy Grudziądz, gratulacje dla nowego kierownictwa Komendy Miejskiej Policji przekazane zostały przez Sekretarz Gminy Grudziądz, Annę Palczewską. Kierujemy wyrazy uznania dla komendanta oraz jego zastępcy, a także życzymy owocnej i bezpiecznej służby dla dobra społeczności.

[zdjęcie za: Komenda Miejska Policji w Grudziądzu]

Data dodania 19.04.2024