środa, 01 maja 2024

Imieniny: Józefa, Lubomira, Ramony

BEZPŁATNY TRANSPORT NA WYBORY SAMORZĄDOWE

Informujemy, że w dniu Wyborów Samorządowych tj. 7 kwietnia 2024r. uruchomiony zostanie gminny transport pasażerski, zapewniający dowóz do lokali wyborczych zlokalizowanych na terenie Gminy Grudziądz w miejscowościach, w których tego dnia nie funkcjonuje publiczny transport zbiorowy. Łącznie kursować będzie 5 linii autobusowych oznaczonych literą "W" na następujących trasach:

W1 - Lisie Kąty/Aeroklub - Mokre /szkoła - Dusocin /szkoła
W2 - Linarczyk - Piaski - Kobylanka - Marusza - Stary Folwark - Skarszewy - Turznice - Hanowo - Piaski
W3 - Gać - Węgrowo /szkoła
W4 - Grabowiec /świetlica - Małe Lniska - Wielkie Lniska
W5 - Rozgarty - Szynych - Sosnówka - Brankówka /pętla - Gogolin - Sztynwag /szkoła

Przejazd na wymienionych liniach będzie BEZPŁATNY
W załączeniu publikujemy:
  • obwieszczenie Wójta Gminy Grudziądz w sprawie organizacji gminnego transportu pasażerskiego,
  • rozkłady jazdy oraz
  • mapy z trasami przejazdu linii autobusowych.
Obwieszczenie Wójta Gminy Grudziądz

W1 - rozkład jazdy