poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Weekend z kulturą - trzydniowa oferta wydarzeń w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małym Rudniku

Kurz artystycznych wrażeń po weekendzie w GOKiS jeszcze nie opadł - z przyjemnością dzielimy się z Państwem fotorelacją z trzydniowej oferty kulturalnej, realizowanej w dniach 15-17 marca 2024r.

Różnorodna oferta kulturalna, zaprezentowana podczas weekendowych imprez gminnych, stanowiła prawdziwy festiwal talentów i pasji. Wstęp kabaretu, grupy taneczne, spotkanie autorskie, występy teatralne oraz bogaty repertuar koncertowy przyciągnęły liczne grono entuzjastów kulturalnych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim artystom, wykonawcom, pracownikom i uczestnikom za ich zaangażowanie i wkład w stworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas tych wydarzeń. Wasza pasja i zaangażowanie sprawiły, że nasz weekend stał się niezapomnianą podróżą przez świat muzyki, sztuki i kultury.

W ramach zbliżającej się wielkimi krokami wiosny zachęcamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych oraz zapraszamy na kolejne spotkania kulturalne i artystyczne w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małym Rudniku.

Data dodania 21.03.2024