poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

BUDOWA LINII KOLEJOWYCH NR 5 I 242 NA ODC. GROCHOWALSK – GRUDZIĄDZ – WARLUBIE – ORAZ NA ODC. GRUDZIĄDZ – GDAŃSK

Dziś, 20 marca w Urzędzie Gminy Grudziądz Wójt Gminy Andrzej Rodziewicz wraz Z-ca JAckiem Zyglewiczem oraz  z kierownikami referatów i pracownikami urzędu po raz kolejny spotkał się z przedstawicielami Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK) oraz firm Transprojekt Gdański sp. z o.o. oraz Infra–Centrum Doradztwa sp. z o.o. które na zlecenie CPK wykonują Rozszerzone studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe (STEŚ-R) dla projektu pn. "Budowa linii kolejowych nr 5 i 242 na odc. Grochowalsk-Grudziądz-Warlubie oraz budowa linii kolejowej na odcinku Grudziądz-Gdańsk".

Informacje dotyczące studium będą publikowane na stronie internetowej Centralnego Portu Komunikacyjnego www.cpk.pl

Data dodania 20.03.2024