sobota, 04 maja 2024

Imieniny: Floriana, Michała, Moniki

Spotkanie opłatkowe w świetlicy w Razgartach

W sobotę 13 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe w świetlicy wiejskiej w Rozgartach. W spotkaniu udział wzięli min.: Wójt Gminy Grudziądz – Andrzej Rodziewicz, Przewodnicząca Rady Gminy – Hanna Kołodziej, pracownicy urzędu Pan Andrzej Janke – Kierownik GOPS, Pan Jacek Zyglewicz – Kierownik Referatu Oświaty oraz licznie przybyli mieszkańcy miejscowości: Szynych, Sosnówka, Brankówka i Rozgarty. Głównym punktem wigilijnego spotkania był występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sosnówce które przedstawiły Jasełka.

Data dodania 15.12.2014