niedziela, 28 kwietnia 2024

Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

STAWKI ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

W związku z licznymi zapytaniami mieszkańców Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz informuję, że stawka za odpady komunalne w 2024 rok nie uległa zmianie i wynosi 34,00 zł za 1 osobę zamieszkującą na danej nieruchomości. Pozostałe stawki w przypadku nieruchomości niezamieszkałych także nie uległy zmianie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Amanda Makowska Referent ds. rozliczeń opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi
I piętro, pok. 104

Data dodania 27.02.2024