sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Konferencja "Opinia Europejskiego Komitetu Regionów dotycząca Wspólnej Polityki Rolnej po roku 2027"

19 lutego 2024 r. Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz wziął udział w konferencji "Opinia Europejskiego Komitetu Regionów dotycząca Wspólnej Polityki Rolnej po roku 2027" organizowanej przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Przysieku k. Torunia.

Spotkanie było kontynuacją debaty, zainicjowanej w dniu 17.01.2024 roku, gdzie omawiane były problemy rolników, rolnictwa i mieszkańców obszarów wiejskich. Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego został wybrany sprawozdawcą opinii Europejskiego Komitetu Regionów na temat przyszłości Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej (WPR) po 2027 roku.

Data dodania 19.02.2024