poniedziałek, 13 maja 2024

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Rozpoczął się I etap realizacji zadania budowy ronda przy DK nr 55 w Mokrem

Nowe rondo powstanie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 55 z drogami powiatowymi 1351C i 1357C w Mokrem. I etap realizacji zadania obejmuje opracowanie niezbędnej dokumentacji projektowej . Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz odbył spotkanie w terenie z firmą Pracownia Projektowa MiD Sp. z o.o., która wykonuje dokumentację projektową wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych podczas realizacji inwestycji. Na inwentaryzacji był obecny kierownik projektu Lukasz Lachowicz oraz koordynator prac projektowych Julia Penkowska. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PORR S.A.

Drugim etapem jest budowa ronda wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Zakończenie inwestycji zaplanowano na koniec ostatniego kwartału 2025 r.

Data dodania 13.02.2024