poniedziałek, 06 maja 2024

Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty

Komunikat o braku w dostawie wody

W związku z koniecznością wykonania prac remontowych w dniu 14 lutego 2024 roku w godzinach 8:00- 12:00 zachodzi konieczność zamknięcia dostawy wody w miejscowościach: Gać, Węgrowo, Marusza, Skarszewy, Kobylanka, Piaski, Hanowo, Turznice oraz Biały Bór (część).

Prosimy mieszkańców o zgromadzenie niezbędnego zapasu wody do celów socjalno-bytowych.

Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 994 (pogotowie MWiO) lub 56 45 11 137 (Gmina Grudziądz).

Data dodania 12.02.2024